Технологія масляних емульсій

Технологія масляних емульсій

(масляні концентрати емульсій)

Компанія «CHEMISCHE GUTER AG» – світовий лідер серед інноваційних розробок в галузі захисту рослин – колоїдних розчинів та мікроемульсій. За рахунок своєї практичної економічної та господарської ефективності нанодисперсійні засоби захисту рослин кожного року набувають більшої популярності у с.-г. виробників над традиційними суспензійними продуктами. Основною проблемою в створенні нанопродуктів залишається створення «СОЛЮБІЛІЗАТІВ» – поверхнево активних речовин, котрі могли б розчинити грубо дисперсні форми діючих речовин з утворенням нано-дисперсного термодинамічного стійкого в часі розчину, який при змішуванні з водою зберігав нано-розміри діючих речовин, утворював стабільні робочі розчини або суміші і при цьому не був би токсичним для культурних рослин. Саме на пошук таких речовин витрачається дуже багато часу.

Тому, з метою розширення лінійки високоефективних продуктів, як альтернатива до технології колоїдних формуляцій, спеціалістами компанії запропонована унікальна інноваційна технологія, яка дістала назву технологія масляних емульсій і на даний час ефективно впроваджена в виробництво.

Технологія масляних емульсій – як і технологія колоїдних формуляцій, є інноваційною. Дана технологія значно підвищує біологічну ефективність пестицидів та сумішей в різних умовах застосування, в тому числі і в умовах сухого та жаркого клімату.

701Для продуктів цієї технології створюються спеціальні поверхнево активні речовини – не токсичні суміші з:

–          Активних з’єднань, які значно покращують контакт пестициду з рослинами, швидко знищують захисні природні бар’єри рослини;

–          Біоактиваторів, які сприяють утворенню дрібнодисперсної емульсії та допомагають діючим речовинам швидко, глибоко проникати в середину рослини або до шкідливого організму, суттєво підвищуючи активність діючих  речовин, знижуючи потребу в зайвій кількості діючих речовин;

–          Захисних речовин, ад’ювантів та інших ПАР, які перешкоджають випаровуванню пестициду за високих температур або змиванню його дощем з поверхні листка, захищають культурну рослину від високої сонячної інсталяції тощо.

Саме висока технологічність нетоксичних поверхнево активних речовин, їх співвідношення та висока активність, дозволяє масляним емульсіям в порівнянні з традиційними пестицидами:

–          Володіти високою біологічною ефективність до шкідливих організмів за будь-яких умов використання;

–          Підвищувати ефективність продуктів партнерів в бакових сумішах;

–          Заощаджувати кошти виключаючи потребу в додаткових обприскуваннях.

702Масляним емульсіям для досягнення високої біологічної ефективності потрібно на 20-30% менше витрати діючої речовини на 1 га. Здатність ефективно діяти на шкідливі організми за низьких норм витрат діючих речовин виключає можливість виникнення пестицидного стресу. Разом з цим додаткові захисні можливості формуляції дозволяють вберегти рослину від опіків, що може викликати інтенсивна сонячна інсталяція. Вищеперераховані переваги дозволяють посилити у культурних рослин ростові процеси, значно збільшити врожайність та покращити якість продукції.